آرشیو اخبار آرشیو اخبار
خروجی خبرخوان خروجی خبرخوان اخبار
جستجو برای      

 

آمار بازدید

  • تعداد کل بازدید: 424627
  • تعداد بازدید از این صفحه: 263847
  • تعداد بازدید امروز: 69
  • تعداد کاربر آنلاین: 3

 

اخبار ویژه

مدیر کل زندانهای استان سمنان:

رسیدن به اهداف سازمانی تنها در سایه تعاون و همکاری حاصل خواهد شد

 

مدیر کل زندانهای استان سمنان در نوزدهین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر که در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردمانی سمنان برگزار شد، تعاون و همکاری میان کلیه مسئولین و کارکنان زندانها را عاملی مهم در جهت رسیدن به اهداف سازمانی دانست.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، در این جلسه که با موضوع بررسی عملکرد برنامه‌های ستاد کاهش اردوگاه حرفه آموزی در هشت ماهه سال جاری به صورت مشترک با اعضای کمیته آن اردوگاه برگزار شد، مدیر کل زندانهای استان سمنان در سخنانی ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول و آرزوی قبولی سوگواری‌های همکاران در ماه‌های محرم و صفر، از تلاش‌های سرپرست و کارکنان اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان تقدیر و تشکر کرد.


عباسعلی عرب با اشاره بر اهمیت تعاون در میان همکاران زندان، رسیدن به اهداف سازمانی و موفقیت در امر زندانبانی را در گرو همکاری هرچه بیشتر بین همه کارکنان دانست.


وی خدمت رسانی سریع به خانواده مددجویان را بسیار پراهمیت دانست و اظهار داشت: به دلیل آنکه اردوگاه حرفه‌آموزی یک مجتمع استانی به شمار می‌رود، خانواده مددجویان از اقصی نقاط استان جهت ملاقات زندانی خود و یا انجام امور اداری مراجعه می‌کنند. از این رو معطل ماندن آنان بیش از حد معمول به هیچ وجه مورد قبول نیست.


مدیر کل زندانهای سمنان همچنین گفت بسیاری از کارهایی که منجر به بهبود وضعیت زندانها می‌شوند، نیازی به اعتبار و بودجه ندارند و تنها با ابتکار و خلاقیت می‌توانند نتایج بسیار مطلوبی داشته باشند.


وی همچنین ضمن توصیه به رسیدگی هرچه بیشتر به وضعیت سربازان وظیفه، آنان را عاملان اصلی حفظ امنیت زندانها به‌ویژه در ساعات غیراداری دانست و بیان داشت: رسیدگی به امر تغذیه آنان و هر کاری که انگیزه‌های آنان را افزایش دهد، باعث ارتقاء کارایی آنان می‌شود که در نهایت به نفع زندان می‌باشد.


عرب در قسمتی از سخنان خود بر سرکشی و نظارت روزانه از آشپزخانه‌های زندانها  تاکید کرد و گفت: حفظ و ارتقاء وضعیت بهداشتی، کیفیت و کمیت غذاهای طبخ شده در آشپرخانه‌های اردوگاه و سایر زندانهای استان بسیار پراهمیت است و رؤسای زندانها موظفند در صورت نیاز بهسازی و تجهیز آشپزخانه‌ها را در اولویت کاری خود بگذارند.


سپس هریک از مسئولین ستاد کاهش زندانهای استان و اردوگاه گزارش عملکرد کمیته‌های مربوطه در اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان را ارائه نمودند. گفتنی است اعضای ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر اداره کل پیش از برگزاری جلسه، به  بازدید از فعالیتهای کمیته‌های هفت گانه آن مرکز پرداختند.


شایان ذکر است در این جلسه علاوه بر عرب مدیر کل، قدرتی معاون سلامت و اصلاح و تربیت، ابوالخیریان سرپرست اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان، مسئولان کمیته‌های ستاد کاهش استان و اعضای کمیته ستاد کاهش اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان حضور داشتند.

 

دانلود فایل

 
 
 گروه: اخبار ویژه   تعداد بازدید: 307   تاریخ خبر: 14:16:31 1394/09/23   

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
عنوان پیام
متن پیام

اخبار مرتبط:
  رئیس و متصدیان زندان نهایت همکاری را با مجریان طرح روان‌درمانی داشته باشند
  انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فیمابین ادارات کل زندانها و اوقاف و امور خیریه استان سمنان
  انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین ادارات کل زندانها و بهزیستی استان
  انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل زندانها و جمعیت هلال احمر استان سمنان
  ضرورت همکاری هرچه بیشتر با زندانهای استان
  امضای تفاهم نامه همکاری فیمابین ادارات کل زندانها و اوقاف و امور خیریه سمنان